İlanlarda Alıcılar ve Satıcılar Arasında Anlık Mesajlaşma Dönemini Başlattık

You are here:
< Geri

İletişim sınırlarını tamamen kaldırdık. Artık alıcı veya satıcı olarak ister çevrim içi ister çevrim dışı konuşabilmek için ilan sayfalarınızda mesajlaşma seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Sadece 3 dakikanızı alacak 🙂 Mesajlaşma programı olarak, tamamen ücretsiz olan tawk.to kullanmaktayız. Tawk.to programını telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirerek online olarak kullanabilirsiniz. Siz offline olduğunuzda tawk.to size mesaj geldiğini mail yoluyla bildirmektedir. 

İlan sayfalarınıza mesajlaşma seçeneği ekleyebilmek için aşağıdaki işlemleri yapmanız yeterlidir.

1- Hesabım/İlanlarım sayfasından ilgili alan adını tıklayın. Sayfanın en alt kısmında bulunan “İlan Sayfasına Canlı Sohbet Seçeneği Göster” seçeneğini işaretleyin. Bu seçeneğin altında açılacak “Bu değişikliği tüm ilanlarıma uygula” seçeneğini işaretlediğinizde tüm ilan sayfalarında canlı sohbet seçeneğini kullanabilirsiniz.

2- Hesabım/Kişisel Bilgilerim/Hesap Ayarları sayfasında bulunan Tawk.to ID yönergesini takip ederek ilan sayfalarınızda sohbet seçeneğini aktif etmiş olacaksınız ve böylece alıcılar sizlerle ilan sayfaları üzerinden mesajlaşabilecekler.