AlanAdlari.com “Düşecek Alan Adları Açık Artırması” Başlıyor

You are here:
< Geri

AlanAdlari.com olarak “Düşecek Alan Adları Açık Artırması” düzenlemeye başlıyoruz. Bu açık arttırmaya başvuru ÜCRETSİZ olup, satış tutarı ne olursa olsun, sadece 10 TL hizmet bedeli alınacaktır. Başvuru için tek bir şart var; Alan adının süresinin dolmasına 30 günden az bir süre kalmış olması gerekiyor. 20 günden az süresi kalan alan adlarını kabul etmeyeceğiz. Çünkü 20 günlük süre, açık arttırma, ödeme ve transfer süreci için yeterli gelmeyecektir. Bu açık artırmalar 19 TL’den başlayacak ve toplam 10 gün sürecektir.

Unutmamamız gereken bir nokta var. 19 TL’den alan adı satılan Türkiye’nin en büyük alan adı satış platformunda birçok yatırımcı kendisine yeni alan adları bulabilmek için listeleri kontrol edecek ve alan adlarınız birçok kişi tarafından incelenecek. Muhtemelen de açık artırmada çok daha yüksek fiyatlara satılacaklar.

Bu açık artırmaya katılabilmek için, AlanAdlari.com’da üyelik hesabına sahip olmanız ve alan adınızın listelenmiş durumda olması gerekmektedir. Yenileme tarihine 30-45 gün kaldığında mustafa@alanadlari.com adresine bir maille başvurmanız yeterli. Açık arttırmayı manuel olarak biz başlatacağız.